To takie proste!
Przedszkole nr 2 w Strzelnie
Strona głowna  /  Listy dzieci 2017/18
Listy dzieci 2017/18

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO

PRZEDSZKOLA NR 2 W STRZELNIE

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Grupa Motylki 3 latki

 

1

Natan Ciepły

2

Aleksander Czynszak

3

Iga Konopa

4

Marcel Jasiński

5

Michał Matusiak

6

Maja Woźniak

7

Aniela Marciniak

8

Jan Leśny

9

Maja Kolbowicz

10

Gabriela Tarczewska

11

Filip Krzyżanowski

12

Stanisław Poliwka

13

Hanna Patulska

14

Zofia Wikaryczak

15

Julia Zielińska

16

Filip Czaplicki

17

Eryk Sąpolski

18

Antonina Iwińska

19

Aleksandra Wyroślak

20

Zofia Lewicka

21

Oliwier Ślązak

22

Liliana Kryszak

23

Katarzyna Koc

24

Lena Moszkowicz

25

Wojciech Mleczko

 

 

 

Wychowawca: Iwona Ruszkiewicz

 

Lista Rezerwowa

 

26

Igor Mikołajczak

27

Tadeusz Szydłowski

28

Oliwier Marczak

29

Emilia Śliwczyńska

30

Stanisław Barczykowski

31

Wiktoria Wdowiak

 

 

KWIATKI      DZIECI    4- letnie

 

 

 

1

Stanisław Caputa

2

Jan Domański

3

Karina Janecka

4

Bartosz Jaronieski

5

Błażej Kurzydłowski

6

Olga Lewandowska

7

Oliwia Manicka

8

Hanna Marciniak

9

Oliwia Mikołajczak

10

Julia Musiałowska

11

Jan Nowakowski

12

Wiktor Pawliński

13

Katarzyna Poliwka

14

Antoni Rogoziński

15

Kacper Stopiński

16

Piotr Szajer

17

Marta Walkiewicz

18

Adam Wojtasik

19

Lena Woźniak

20

Julia Barańska

21

Wojciech Matyjasik

22

Maja Krzyżanowska

23

Franek Oborski

24

25

Maria Gorzkiewicz

Lena Posłuszna

 

 

 

 

Wychowawca: Elżbieta Gierba

 

ŻABKI  4-5 lat

 

 

 

1

Adam Jankowiak

2

Liwia Bednarska

3

Julia Piechocka

4

Julia Fajkowska

5

Marcelina Gorzkiewicz

6

Maja Dąbrowska

7

Natalia Lutecka

8

Daniel Litwinek

9

Daria Borucka

10

Zuzanna Spleteteser

11

Wiktor Ratajczak

12

Agata Szparagowska

13

Laura Orchowska

14

Adam Krzewina

15

Elena Górka

16

Marcel Bednarski

17

Adam Kaszak

18

Lena Zielińska

19

Sebastian Paduch

20

Michał Kędzierski

 

 

 

 

 

 

 

Wychowawca:  mgr Lidia Morgownik

                    mgr Grażyna Turaj

 

 

Pszczółki- 5-6 lat

 

 

 

    1

Maria Adamczak

2

Zofia Banasik

3

Oskar Borkowski

4

Mateusz Czaplicki

5

Maja Kapłoniak

6

Antoni Jaroszewski

7

Zuzanna Kaszkowiak

8

Adam Korchyński

9

Izabela Leśna

10

Amelia Lewandowska

11

Tomasz Ławniczak

12

Blanka Michalska

13

Szymon Mikołajczak

14

Antoni Nowakowski

15

Franciszek Piechocki

16

Amelia Pieróg

17

Lena Podolska

18

Olaf Poturalski

19

Leon Pułkownik

20

Lena Sidorowicz

21

Iga Szutowicz

22

Oliwia Wachowska

23

Kacper Pawłowski

24

Maria Podraza

25

Wojciech Nowak

 

 

 

 

 

Wychowawca:  mgr Ewa Kaszyńska

 

Biedronki  5-6 lat

 

1

Aleksandra Borucka

2

Kryspin Diupero

3

Marcel Kontowicz

4

Zuzanna Świercz

5

Kacper Brzycki

6

Tymon Ćwikliński

7

Martyna Jarecka

8

Alan Nowacki

9

Maja Piechocka

10

Nadia Plewa

11

Oskar Rochowiak

12

Stanisław Siekacz

13

Alan Szparagowski

14

Lena Szparagowska

15

Wiktor Grygiel

16

Tymoteusz Łagiewka

17

Jan Markiewicz

18

Natalia Siekacz

19

Jan Brejecki

20

Jakub Winiarczyk

21

Ignacy Sidorowicz

22

Adrian Kotarski

23

Karol Lutecki

24

Martyna Leszczyńska

25

Magdalena Klamecka

 

 

 

 

 

Wychowawca : mgr Krystyna Domańska

 

 

 

 


Ostatnia aktualizacja: 2017-09-06