Witamy w naszej księdze gości

Ewa Matusiak

data dodania: 2016-10-05
Witam Panią Dyrektor, Grono Pedagogiczne i obsługę przedszkola! Pragnę serdecznie podziękować za przyjęcie mojego synka Michałka. Wcześniej uczęszczali do Państwa moi starsi synowie Wojtek (11 lat) i Franek (9 lat), którzy bardzo miło wspominają pobyt w przedszkolu (Franek powiedział, że chętnie by do niego wrócił pobawić się z młodszym bratem). Dla mnie, jako rodzica, kontakt z Państwem to sama przyjemność - rodzinna atmosfera i sympatyczny personel. Życzę wytrwałości i anielskiej cierpliwości w trudniej pracy pedagogicznej, zwłaszcza w najmłodszej grupie, w której obecnie jest mój Michaś.

Aneta Szymczak

data dodania: 2013-06-27
Witam;-)przede wszystkim pozdrawiam dyrekcje i cały personel przedszkola nr 2 gdyż nie ma w okolicy bardziej fajnego i kreatywnego przedszkola , uczęszczało tam moje starsze dziecko ,teraz młodsze które też właśnie kończy swoją przedszkolną edukacje jestem zadowolona i wdzieczna za poświecenie i cierpliwość którą włożono w moje dziecko by wykształcić jej dobre nawyki jak i wpoić wiedzę którą już posiada dzięki tej placówce...Nadia odchodzi ze łzami w oczach do szkoły ;-) życzę personelowi sił i wytrwałości dla następnych maluchów które tam zagoszczą ;)

K.D.Waliccy

data dodania: 2012-12-24
Wszystkim pracownikom przedszkola, dzieciom oraz ich rodzicom pragniemy życzyć Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim chcemy życzyć rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole, dzieciom wymarzonych prezentów, śniegu za oknem i miłości.Wesołych Świąt!

Katarzyna Dariusz Lewandowscy

data dodania: 2012-10-04
Witamy.Cieszymy się że mamy tak fajne i kreatywne przedszkole i z faktu że nasza córeczka Roksanka może już drugi rok uczestniczyć w zajęciach i ciekawych edukacyjnych wyjazdach. Pozdrawiamy prze sympatyczny personel z panią dyrektor na czele:-). Życzymy aby stronka się prężnie i z rozmachem rozwijała.
Dodaj wpis