DZIĘKUJEMY !!!

Remonty 2019/2020

Serdecznie dziękujemy:

1) Państwu Magdalenie i Bartoszowi Pawlińskim za położenie w sali V paneli podłogowych zakupionych przez przedszkole

2) Państwu  Agnieszce i Pawłowi Poliwka za zakup wykładziny dywanowej do sali V

3) Państwu Barbarze i Piotrowi Śmigiel, Państwu Sylwli i Jarosławowi Barańskim, Państwu Kindze i Pawłowi Piotrowskim oraz Panu Bartłomiejowi Śmigiel za wykonanie remontu korytarza na piętrze  i klatki schodowej .

Dzień Sportu

Dyrektor ,Grono Pedagogiczne  i Dzieci z P nr 2 w Strzelnie dziękują Panu Piotrowi Posłuszenemu za udostępnienie sprzętu nagłaśniającego podczas imprezy plenerowej Dnia Sportu w dn. 3.06.2019 r.oraz za podarowanie mikrofonu bezprzewodowego.

Dzień Mamy

Dyrektor ,Grono Pedagogiczne  i Dzieci z P nr 2 w Strzelnie dziękują za współpracę i udzielone wsparcie Firmie AutoMax - Piort Posłuszny & Marcin Bednarekza zaproszenie animatorów dla dzieci w dn. 28.05.2019r.

i umilenie czasu podczas uroczystości przedszkolnej z okazji Dnia Mamy.

Komputery

Dyrektor ,Grono Pedagogiczne  i Dzieci z P nr 2 w Strzelnie dziękują za współpracę i przekazanie przez Stowarzyszenie " Pomocna Dłoń" reprezentowane przez Pana Pawła Jankowskiego 2 gratisowych komputerów dla celów dydaktycznych naszej placówki.

Mikołajki 2017

Jak co roku  dzieci odwiedził  Mikołaj. Słodycze : czekolada i figurka Mikołaja ufundowane zostały przez Komitet Osiedlowy nr 3 w Strzelnie. W rolę Mikołaj wcielił się P. Ryszard Chudziński woźny naszego przedszkola a jego pomocnikiem, który osobiście przywiózł słodycze był P. Andrzej Pruczkowski. Dodatkowo z przedszkola  dzieci otrzymały kalendarze adwentowe i również czekoladę. Serdecznie dziękujmy !!!!

Drodzy Rodzice Dziękujemy!!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wsparli nasze przedszkole w roku 2017. Dzięki dobremu sercu i ofiarności naszych Rodziców pozyskaliśmy dla naszej placówki  nowe meble oraz zabawki .